Video Galeri

Bayramlık Kıyafet

Trabzon Kudüs Kardeşlik Derneği olarak, bağışçılarımızın katkılarıyla Kudüs'te Kurban Bayramı vesilesiyle bayramlık kıyafet dağıtımını gerçekleştirdik.

İzle
Gıda Kolisi Dağıtımı

Trabzon Kudüs Kardeşlik Derneği olarak sizlerin sayesinde Kudüslü ailelerin yanında olduğumuzu göstermeye devam ediyoruz.

İzle
Kudüs 2020 Ramazan Kampanyası

Dua ve desteklerinizle Kudüslü kardeşlerimizin yanında olmayı nasib eden Rabbimize hamd ediyoruz. Ankara Sivil Toplum Platformu Kudüs Komisyonu olarak Kudüslü kardeşlerimize gönderdiğiniz gıda yardımları yerlerine teslim ediliyor.

İzle
Kudüs'teki taşlar bile sizi tanıyor!

İstanbul Teknik Üniversitesi'nden mezun olan Kudüslü mühendis Musa Hicazi Kudüs'te neler oluyor? sorusuna cevap verdi. Türkiye'nin çok önemli bir yerde olduğunu belirten Hicazi herkesi Kudüs'e davet etti.

İzle
Abdullah Yıldız'la Selahaddin Eyyûbî ve Kudüs üzerine sohbet

Namaz Platformu Sözcüsü Yazar Abdullah Yıldız Trabzon Kudüs Kardeşlik Derneği'nin instagram sayfasında canlı yayın konuğu oldu. Kadir Öztürk'ün sorularını cevaplandıran Yıldız Kudüs'ün mutlaka sahip çıkılması gereken bir konu olduğunu söyledi.

İzle
Ekrem Şama ile Kudüs Tarihi Söyleşileri 2

Ekrem Şama Trabzon Kudüs Kardeşlik Derneği'nin düzenlediği "Kudüs Söyleşileri"ne katıldı. Kudüs tarihi hakkında önemli bilgiler veren Ekrem Şama yakın tarih ile ilgili çarpıcı cümleler kurdu.

İzle
Ekrem Şama ile Kudüs Tarihi Söyleşileri 1

Araştırmacı, Tarihçi Yazar Ekrem Şama Trabzon Kudüs Kardeşlik Derneği'nin düzenlediği "Kudüs Söyleşileri"ne katıldı. Kudüs tarihi hakkında önemli bilgiler veren Ekrem Şama yakın tarih ile ilgili çarpıcı cümleler kurdu..

İzle
Mescid-i Aksa'da Müthiş Ezan

İslamın ilk kıblesi, ikinci mescidi ve üçüncü haremi olan Mübarek Mescid-i Aksa'da okunan ezan dinleyen herkesi duygulandırıyor. Firaz Gazzâz'ın okuduğu sabah ezanını yerinde dinlemeli.

İzle
Dursun Ali Erzincanlı "Ben Kudüsüm"

Ey Rabbim Peygamberle baş başa konuşacağınız zaman bu konuşmanızdan önce bir sadaka verin buyuruyorsun Benim tasadduk edecek hiçbir şeyim yok, Gölgemde beni savunurken canlarını veren çocuklardan başka...

İzle
Trabzon’da “Umut Cuması” Protestosu

İslamın ilk kıblesi, yeryüzünde inşa edilen ikinci mescid ve Müslümanların dünya üzerindeki üçüncü harem bölgesi olan Mescid-i Aksa’da son günlerde yaşananlar Trabzon’da düzenlenen “Umut Cuması” etkinliğinde protesto edildi.

İzle
Trabzon Milletvekili Adnan Günnar

Adnan Günnar, İsrali'in Filistin'de yaptığı zulümlere değinerek, "Filistinli kardeşlerimizin çektikleri zulmü gördükçe onlara daha fazla yardım etmemiz gerektiğine inanıyorum." dedi.

İzle